23 бер. 2023 р.

Українська мова 2 клас

 Тема : Розрізнення груп слів і речень. Встановлення межі речень у тексті.

Мета: ознайомити учнів з особливостями речення; формувати навички правильного його інтонування; вчити розрізняти групи слів та речення, встановлювати межі речень; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; формувати компетентність спілкування рідною мовою; виховувати дбайливе ставлення одне до одного.

Хід уроку

Повторити правила ст.112-113

Гра "Збери речення"

У, чарівні, природі, відбуваються, зміни.

Повертаються, довгоочікувані, додому, птахи.

Розквітають, весняні, квіти, перші.

Незабаром, травичка, зелененька, з'явиться.

Гра "Так чи ні?"

- Речення - це кілька слів (Ні)

- Прозора крига вкрила річку. Це розповідне речення? (Так)

- В кінці питального речення ставимо крапку? (Ні)

- Речення - це назви предметів. (Ні)

- За метою висловлювання речення бувають: питальні, розповідні, спонукальні. (Так)

- В кінці питального речення ставимо знак питання. (Так)

- Речення - це слово або група слів, що виражають закінчену думку. (Так)

- Сніжок запорошив річку, вкриту тонкою... Це речення? (Ні)

- Я прийшов до... Це речення? (Ні)

- В кінці розповідного речення ставимо крапку. (Так)

- Наша країна - Україна. Це розповідне речення? (Так)

 Домашнє завдання :Поділіть текст на речення. Визначте кількість речень.

Бабуся сиділа біля вікна і шила Вітя з Людою вилізли на канапу й гортали нову цікаву книжку у бабуні випала катушка і застрибала по підлозі під стіл довго сперечались діти, кому котушку підняти а бабуня тим часом нагнулася і підняла котушку

 

 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Інформатика 2 клас

 Тема : Робота з фотографіями у графічному редакторі