Тема:Вправляння у розпізнаванні, утворенні і використанні дієслів у мовленні.
Мета: вправляти учнів у розпізнаванні, утворенні та використанні дієслів у мовленні; закріплювати вміння учнів читати за ролями; удосконалювати навички пошуку інформації в різних джерелах; розвивати зв’язне мовлення, логічне мислення; формувати комунікативну, інформаційну, математичну компетентності, компетентність спілкуватися рідною мовою; виховувати взаємоповагу, уміння працювати в команді.
Хід уроку
Вправа 1. Друзі побували в незвичайному парку. Разом з однокласниками (однокласницями) прочитайте в ролях їхні спогади.
Вправа 2. Словникова робота. Поясни, як ти розумієш значення слова луна-парк? Перевір за словником, чи правильно ти думаєш.
Вправа 3. Випиши з розмови друзів дієслова. Усно постав до них запитання.
Вправа 4. Розглянь світлини. Запиши, хто з друзів був на кожному із цих атракціонів.
Фізкультхвилинка.
Вправа 4. Запиши, хто з друзів був на кожному із цих атракціонів.
Вправа 5. Розглянь квиток. Розкажи, яку інформацію він містить. Визнач, кому з друзів він належить. Запиши свою відповідь. Підкресли дієслово.
Вправа 6. Прочитай назви атракціонів. Вибери ті, на яких ти зможеш побувати, якщо маєш 100 гривень. Запиши, які атракціони ти обираєш.
Назвіть дієслова, які можна використати, описуючи луна-парк. Наприклад (що ви робили?): гралися, розважалися тощо…
Домашнє завдання.
Пояснення домашнього завдання.
1в.- Вправа 9
2в.-Вправа 8. Напиши 2-3 речення про те, чи доводилося тобі бувати в луна-парку. Які атракціони ти відвідав (відвідала). А може, ти тільки мрієш там побувати.
Немає коментарів:
Дописати коментар