Тема:Ознайомлення з терміном "Дієслово". Добір дієслів до поданих іменників.
Мета :ознайомити учнів з терміном «дієслово»;вчити добирати дієслова до поданих іменників;розвивати пошукову діяльність учнів,аналітичне мислення; збагачувати їхній словник,формувати інформаційну компетентність, компетентність спілкування рідною мовою;виховувати культуру поведінки.
Хід уроку
Гра «Впіймай слово». – Послухайте вірш. Плесніть у долоні, як почуєте слово, що називає дію предмета. Повідомлення теми уроку.
Хвилинка каліграфії.
Вправа 1. Ґаджик сфотографував рекламні щити і показав друзям. Розглянь ці світлини. Прочитай написи на щитах.
Вправа 2. Словникова робота. Чи знаєш ти, що таке аквапарк? Перевір за словником, чи правильно ти думаєш.
Вправа 3. Знайди в запрошенні відповіді на запитання Родзинки. Проведи дослідження.
Вправа 4. Ґаджик дізнався, що ці слова називаються дієсловами. Прочитай на наступній сторінці правило про дієслова. Поміркуй, чому вони дістали таку назву.
Фізкультхвилинка.
Вправа 5-6. Біля входу в аквапарк друзі побачили рекламний щит. Прочитай напис на ньому. Розкажи, що зацікавило тебе в цій рекламі. Випиши з рекламного щита дієслова.
Вправа 6. Випиши з рекламного щита дієслова.
Вправа 7-8. Розглянь світлини, які Ґаджик зробив в аквапарку. Розкажи, що на них зображено.
Вправа 10. Читалочка хоче повідомити, що вона робила в аквапарку. Допоможи їй дібрати потрібні дієслова. Запиши їх.
Вправа «Колесо». Назвіть дієслова, що характеризують вашу діяльність на цьому уроці. Наприклад (що ви робили?): працювали, старалися тощо…
Домашнє завдання.
Пояснення домашнього завдання. Вправа 9. Напиши 2-3 речення про те, чи бував (бувала) ти в аквапарку. Чи тільки мрієш там побувати?
Немає коментарів:
Дописати коментар